Osallistu kunkoululoppuu.fi TET-videolle!

| TET-kokemus

TET-videohaku

Kunkoululoppuu.fi-sivustolle kerätään vuoden 2019 aikana 40 erilaista TET-mallia. Oletko juuri lähdössä TET-jaksolle ja haluaisit jakaa kokemuksesi? Tunnetko nuoren, joka olisi innokas lähtemään mukaan videoprojektiin? Haluamme innostaa nuoria hakemaan erilaisiin TET-harjoitteluihin, eri kaupunkeihin, eri paikkoihin. Oletko joulupukin pajassa TET-jaksolla, lakitoimistolla avustamassa? Teetkö sosiaalista mediaa viestintätoimistossa, hyllytätkö tavaraa ruokakaupassa? Innostaako autokorjaamolla työskentely, otatko pääsylippuja vastaan teatterissa tai elokuvissa? Oletko lähdössä TET-jaksolle yksin vai yhdessä. Jätä yhteystietosi alle! Olemme yhteydessä kuvausaikataulun sopimisesta.
  • Etu- ja sukunimi
  • Sähköpostiosoite
  • Koulun nimi ja paikkakunta